Nieuwsbrief oktober 2025
ALGEMEEN
GRIEP
Dit jaar zullen we de griepvaccinatie geven op donderdag 30 oktober tussen 14.00 – 19.00 uur.
Wanneer u in aanmerking komt voor een griepspuit heeft u de uitnodiging per post ontvangen.
Wij vragen u om niet te vroeg te komen. We starten echt pas om 14.00 uur.
Â
Â
TELEFOON
Op 23 oktober zullen wij overgaan naar een nieuwe telefooncentrale. We proberen dit zonder overlast te installeren.
Let op: luister hierna goed naar het keuzemenu. Dit is dan aangepast.
Â
Â
Â
PRAKTIJKORGANISATIE
TEAM
Op 2 september is onze praktijkhouder/huisarts M. Kappers bevallen van een gezonde dochter: LAURIE. Beiden maken het goed.
Vanaf dinsdag 2 december zal huisarts Kappers weer aanwezig zijn.
Britt (doktersassistente en ouderenzorg) zal maandag 3 november weer aanwezig zijn op de praktijk.
Â
Onze praktijk is een opleidingspraktijk. Dat betekent dat wij (jonge) mensen de kans bieden om bij ons stage te lopen in het kader van hun opleiding.Â
We hebben op dit moment een 3e jaars stagiair van de opleiding doktersassistente Koning Willem I College ’s-Hertogenbosch. Deze stagiair loopt met een van onze doktersassistente mee.
Tevens loopt in onze praktijk van 27 oktober t/m 21 december Veerle, een coassistent van Radboud UMC Nijmegen stage bij ons. Deze coassistent loopt met een van de huisartsen mee.
Â